Koncentrat do czyszczenia podłóg Fusion Hybrid

56.1 PLN netto / Szt

69 PLN brutto

Opis produktu

Koncentrat do mycia podłóg od Jawor-Parkiet to pielęgnat, w który warto się wyposażyć, decydując się na naturalne podłogi wykończone powłoką Fusion Hybrid. Podczas standardowych porządków pozwala on dokładnie wyczyścić parkiet i pomaga utrzymać go w nienagannym stanie. Koncentrat do podłóg od producenta Jawor-Parkiet to produkt profesjonalny - stworzony z myślą o właściwej pielęgnacji drewnianych, naturalnych parkietów. 

Sposób użycia

Widniejący w ofercie koncentrat do podłóg od Jawor-Parkiet nadaje się do bieżącego czyszczenia naturalnych parkietów, wykończonych  powłoką Fusion Hybrid. Przed użyciem koncentrat do mycia podłóg należy rozcieńczyć z letnią wodą w proporcjach 5-1o ml na jeden litr wody.

Zanim koncentrat do podłóg zostanie naniesiony na parkiet drewniany, musi on być starannie odkurzony oraz wyczyszczony. Pielęgnat należy stosować przy pomocy wilgotnego płaskiego mopa z mikrofibry. Przy usuwaniu tłustych plam i silnych zabrudzeń należy używać koncentratu w postaci mniej rozcieńczonej. Podłogi drewniane wykończone powłoka Fusion Hybrid można również czyścić maszynowo, stosując biały pad.

Dla lepszej ochrony podłogi przed zarysowaniem, parkiet należy 1-2 razy w roku zabezpieczyć impregnatem do podłóg Fusion Hybrid z serii Jawor-Parkiet. Podłogę należy czyścić, używając urządzeń wilgotnych, a nie mokrych! 

Dzięki producentowi Jawor-Parkiet renowacja parkietu jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Salon Jawor-Parkiet Rzeszów
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 1a
35-328 Rzeszów

rzeszow.jaworparkiet@gmail.com
882489081