O nas

PARKIET-EXPERT

 

 


Salon sprzedaży Jawor-Parkiet Rzeszów to miejsce z rodzinną, wieloletnią tradycją. Prowadzą go bracia Grzegorz i Dawid Grabowscy. Powstał z inicjatywy partnera i dystrybutora produktów Jawor-Parkiet - firmy Parkiet-Expert. Także za sprawą tej współpracy w 2018 roku otwarto pierwszy salon sprzedaży Jawor-Parkiet w Krakowie.

Tutaj z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby klientów, którzy szukają produktów do stworzenia wnętrz dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Szczególnie dbamy o wysoką jakość usług związanych ze sprzedażą czy montażem podłogi. Produkty, które Państwu oferujemy, wykonane są z poszanowaniem dla naturalnego surowca, a ich wyjątkowy design został doceniony w licznych branżowych konkursach, jak chociażby ostatnio jury konkursu "Teraz Polska" w 2021 roku, które postanowiło przyznać prestiżowe Godło podłogom Retro Collection.

Oferujemy montaż, konserwację oraz renowację podłogi

 Montaż podłogi wykonany przez naszych pracowników jest gwarancją satysfakcji. W naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści, którzy ze starannością i dbałością o detale zajmą się montażem, konserwacją, a nawet renowacją podłogi, by mogła ona cieszyć ich posiadaczy przez długie lata.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Salon Jawor-Parkiet Rzeszów
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 1a
35-328 Rzeszów

rzeszow.jaworparkiet@gmail.com
882489081