Klej i grunty

jp grunt eko
Sugerowana cena brutto: 138.38 PLN / Op
J-P Grunt Eko 5L
Może być stosowany do podłoży w dobrym stanie, jako impregnat przeciwko pyleniu, wzmocnienie oraz zagruntowanie pod podłogi drewniane klejone na porowate podłoża anhydrytowe oraz na bazie cementu. Jest to grunt gotowy do użycia, bezzapachowy, łatwy i szybki w aplikacji, bezrozpuszczalnikowy. Produkt jest wydajny i szybko wiąże.
jp bond elastic 2k banerek
Sugerowana cena brutto: 196.8 PLN / Op
J-P Bond Elastic 2K 10kg
Dwukomponentowy poliuretanowy klej do parkietu. Długi czas otwarcia, wolny od rozpuszczalników, bezwonny i elastyczny.
jp primer eco banerek
Sugerowana cena brutto: 547.35 PLN / Op
J-P Primer Eco 5L
Jednoskładnikowy szybkoschnący grunt poliuretanowy.
jp bond elastic
Sugerowana cena brutto: 595.94 PLN / Op
J-P Bond Elastic 17kg
Jest on połączeniem poliuretanu i silanu. Z obu tych technologii zaczerpnięto, co najlepsze. Dzięki zawartości poliuretanu uzyskano wysoką wytrzymałość mechaniczną spoiny oraz zapewniono wiązanie kleju nawet przy większych grubościach. Obecność silanu pozytywnie wpływa na zminimalizowanie efektu naskórkowania kleju w otwartej puszce, pozwala także na usunięcie związanej spoiny z powierzchni lakierowanych.
jp primer rapid
Sugerowana cena brutto: 676.5 PLN / Op
J-P Primer Rapid 5L
Doskonale nadaje się do zabezpieczenia nasiąkliwych i nienasiąkliwych podkładów pod posadzki drewniane, scalania i wzmacniania słabych podkładów. Może być używany jako membrana przeciwwilgociowa na podkładach posadzkowych bez ciśnienia hydrostatycznego. Jego właściwości pozwalają stosować go przy ogrzewaniu podłogowym.

Salon Jawor-Parkiet Rzeszów
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 1a
35-328 Rzeszów

rzeszow.jaworparkiet@gmail.com
882489081